STRATEGIA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH

 

DIAGNOZA PROBLEMÓW SPOŁECZNO-DEMOGRAFICZNYCH
I GOSPODARCZYCH GMINY

 

 

1

          9 marca w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie odbyło się pierwsze spotkanie strategiczne dotyczące opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Chrzanów na lata 2018-2023. Zgromadziło ono szerokie i zróżnicowane grono osób oraz przedstawicieli organizacji i instytucji, realizujących zadania z zakresu polityki społecznej w naszej gminie.

2Przedmiotem spotkania była dyskusja w zakresie diagnozy społeczno - demograficznej
i gospodarczej gminy oraz prace warsztatowe nad zapisami analizy silnych i słabych stron oraz szans i zagrożeń w obszarze polityki społecznej w gminie (analiza strategiczna SWOT).

         W załączeniu znajdą Państwo prezentacje, wykorzystywane w trakcie spotkania, jak również roboczą wersję analizy SWOT, wypracowaną przez uczestników. Analiza ta będzie poddana dalszej weryfikacji na kolejnych spotkaniach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania uwag, uzupełnień i komentarzy do przedstawionych dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kolejne spotkanie strategiczne odbędzie się w dniu 28 marca.

Organizatorem prac nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Chrzanów na lata 2018-2023 jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Chrzanowie, a rolę partnera wspierającego pełni FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji z Krakowa.

 

POBIERZ: